پرطرفدار ترین رشته های تحصیلی در

۱-علوم کامپیوتر
با تحصیل در این رشته علاوه بر آشنایی با بحث های نرم افزاری و سخت افزاری، روش های کاربرد آن و تلفیق آن با تکنولوژی و صنعت را نیز خواهید آموخت. تحصیل در این رشته مهارت دانشجویان را در زمینه هایی مثل رباتیک، هوش مصنوعی و تکنولوژی بازی هانیز مورد سنجش قرار می دهد.
۲-علوم ارتباطات
بررسی انواع مختلف اجراها مانند سخنرانی ها و آموزش استراتژی که از آن برای انتقال اطلاعات از شخص سخنگو به شنوندگان استفاده می گردد از جمله اهداف تحصیل در این رشته می باشد. فارغ التحصیلان این رشته در موقعیت های شغلی با ارزشی هم چون بیزینس، تبلیغات، منابع انسانی، ارتباطات جمعی، امور دولتی، آموزش و پرورش و خدمات اجتماعی می توانند مشغول به کار شوند.
۳-علوم سیاسی
مهارت خواندن، نوشتن و ریاضیات نیز از قسمت های مهم رشته ی علوم سیاسی می باشد. فرصت های شغلی متنوعی همانند وکالت، روزنامه نگاری و پوزیشن های سیاسی برای فارغ التحصیلان این رشته در نظر گرفته شده است.
۴-تجارت بازرگانی
در حین تحصیل در این رشته، اطلاعات کاملی در زمینه های حسابداری، مالی، بازاریابی، اقتصاد، استاتیک و منابع انسانی بدست خواهید آورد. این رشته شامل مهارتهای کنترل بودجه، سازماندهی، برنامه ریزی، استخدام، رهبری و کنترل و مدیریت سازمانهای و بازاریابی می باشد.
۵-اقتصاد
اقتصاد، علم مطالعه در زمینه های فردیت، تجارت، سیاست و چگونگی استفاده از پول و اختصاص دادن درست منابع مالی می باشد. این رشته مطالعه در زمینه ی تولید، انتشار و مصرف کالاها از دانش لازم می باشد. رشته ی اقتصاد به اندازه ی رشته های حقوق و مطالعات بین الملل برای آینده ی بازرگانی یک جامعه لازم است.
۶-زبان و ادبیات انگلیسی
تحصیل در رشته ی ادبیات انگلیسی طیف وسیعی از تخیلات و شعر را از تاریخ و دنیای بیرون جذب می کند. فارغ التحصیلان در این رشته می توانند در زمینه های مختلفی مثل حقوق، تولید محتوا در اینستاگرام، روزنامه نگاری، تحصیلات تکمیلی، انتشارات و ... کار کنند.
۷-روانشناسی
روانشناسی، علم شناخت بیولوژی مغز انسان می باشد که بر روی بخش های مختلف ذهن انسان ها از جنبه ی یادگیری، شناخت، هوش، انگیزه، احساس، ادراک، شخصیت و اختلالات روانی متمرکز است. تحصیل در این رشته به تقویت ارتباطات و به حل مشکلات پیرامون افراد می پردازد.