همه چیز درباره

مهاجرت به کانادا

دانستنی هایی درباره مهاجرت به کانادا و بهترین راه های اقدام به مهاجرت

چرا به کانادا مهاجرت کنیم؟

دلایل اصلی انتخاب کانادا توسط مهاجران برای زندگی، کار و تحصیل

هزینه زندگی در کانادا

یکی از دلایل انتخاب کانادا برای مهاجرت، هزینه های مناسب زندگی است. هزینه زندگی در کانادا با سایر کشور های انگلیسی زبان به میزان قابل توجهی پایین تر است!

شرایط تحصیل در کانادا

تعرفه ارزان تحصیل در کانادا در مقایسه با انگلیس و امریکا و نیز شرایط مناسب تحصیلی در رده های مختلف از دلیال مهم مجاجرت به کانادا است.

کیفیت زندگی در کانادا

نسبت درآمد به هزینه های زندگی در کانادا در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد. طبق جدید ترین آمار در سال ۲۰۲۰ شاخص کیفیت زندگی در کانادا ۹۵.۴۳ درصد است!

شرایط کاری در کانادا

در کانادا نرخ بیکاری پایین و میزان درآمد بالا است. تسهیلات بازنشستگی کشور کانادا باعث شده تا افراد زیادی برای کار به این کشور مهاجرت کنند

امنیت مهاجران در کانادا

در بین مقاصد مهاجرت جهان، کانادا جزو بهترین کشور ها از نطر امنیت مهاجران است. ضریب امنیت بیش از ۶۰ درصد از لایل مهم انتخاب کانادا برای مهاجرت است.

جذابه های توریستی کانادا

مناظر طبیعی و جاذبه های گردشگری بینظیر کانادا گردشگران زیادی از سراسر جهان راهی این کشور میکند. پس با مهاجرت به کانادا نگران اوقات فراغت خود نباشید!

آشنایی بیشتر با

انواع بورسیه تحصیلی برای مهاجرت به کانادا

شرایط پذیرش دانشگاه های کانادا

شرایط سنی تحصیل در کانادا تحصیل در کانادا در همه مقاطع سنی امکان پذیر می باشد و ویزای تحصیلی کانادا برای مقاطع تحصیلی مختلف ارائه می شود. به خاطر داشته باشید فاصله تحصیلی در مقاطع قبلی به دریافت ویزای تحصیلی کانادای شما صدمه می زند.
خوابگاه و مسکن در کانادا در حین تحصیل در کانادا می توانید با توجه به شرایط دانشگاه کانادایی از امکانات خوابگاهی استفاده نمایید. برخی از دانشجویان از امکانات سوئیت یا مسکن در خارج دانشگاه استفاده می نمایند. خوابگاههای تک جنسیتی نیز در اغلب دانشگاههای کانادا وجود دارند
بیمه دانشجویی در کانادا بیمه های پزشکی در کانادا در حین تحصیل در کانادا بسته به توافق های صورت گرفته بین دانشگاه کانادایی و شرکت بیمه در کانادا خدمات خود را ارائه می دهند. هزینه درمان در کانادا بسیار بالاست بنابراین بایستی با بیمه در کانادا یا استفاده از خدمات بهداشتی و درمانی در دانشگاه ها هزینه ها را کاهش داد.
دانشجویان ایرانی در کانادا تحصیل در کانادا در سال ۲۰۱۳-۲۰۱۲ بر مبنای تحقیق موسسه open door برای ۶۵۵/۸۱۹ دانشجوی خارجی امکانپذیر شده است. دانشجویان ایرانی در دانشگاه های کانادا در سال ۲۰۱۳-۲۰۱۲ بر مبنای آمار بالا حدود ۸۷۴۴ نفر بوده اند.

شرایط و قوانین

کمک هزینه تحصیل در کانادا

بورسیه تحصیلی در دانشگاههای کانادا بیشتر به دانشجویان مقطع دکترا و فوق لیسانس تعلق می گیرد. بورسیه تحصیلی همچنین به دانشجویان ممتاز نیز تعلق می گیرد. بورسیه تحصیلی در دانشگاههای کانادا می تواند قسمتی تا تمامی هزینه تحصیل و زندگی در کانادا را شامل شود.

بهترین دانشگاه های کانادا

بهترین دانشگاه های کانادا بر اساس رتبه بندی جهانی دانشگاه ها

دانشگاه تورنتو
University of Toronto
رتبه ۲۱ برترین دانشگاه های جهان
دانشگاه بریتیش کلمبیا
University of British Columbia
رتبه ۳۷ برترین دانشگاه های جهان
دانشگاه مک گیل
McGill University
رتبه ۴۴ برترین دانشگاه های جهان
دانشگاه مک مستر
McMaster University
رتبه ۷۷ برترین دانشگاه های جهان
دانشگاه مونترآل
University of Montreal
رتبه ۹۰ برترین دانشگاه های جهان
دانشگاه آلبرتا
University of Alberta
رتبه ۱۳۲ برترین دانشگاه های جهان

بهترین رشته ها برای تحصیل در کانادا

رشته های پرطرفدار برای تحصیل در کانادا همان رشته های پولسازی هستند که بازار کار برای دانشجویان بین المللی در آنها مناسب و پررونق است. رشته های زیر در سال های گذشته جزو درآمدزا ترین و بهترین رشته های تحصیلی در کانادا شناخته شده اند:

اِن بی اِی

آی تی

بیزینس

مهندسی

آغاز پروسه مهاجرت به کانادا

مهاجرت تحصلی به کاناد نیازمند بررسی دقیق وضعیت سنی، تحصیلی و… شما است. برای بررسی و مشاوره رایگان برای مهاجرت به کانادا فرم مشاورهرا تکمیل کنید و منتظر تماس پارسه باشید!

vparseh logo