پذیرش تحصیلی آمریکا و کانادا

در سال های اخیر تصمی برای ادامه تحصیل به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.  در مقابل علاقه افراد به دریافت ویزا برای ادامه تحصیل و بهبود سطح زندگی، کشور های پیشرفته نیز برای جلوگیری از کاهش نیروی کار متخصص، دانشجویان بین المللی را مناسب ترین گزینه برای کنترل تعییرات منفی جمعیت میدانند. از این رو اگر قصد ادامه زندگی در کشور کانادا و آمریکا را دارید، اقدام از طریق تحصیل مناسب ترین گزینه برای شما است!

چرا دریافت ویزای تحصیلی ؟؟

بر خلاف تفکر عموم که تصور میکنند دریافت ویزا از طریق کار همیشه بهترین و مناسب ترین راه است، با توجه به سخت گیری های بیشتر در این نوع ویزا  نسبت به ایرانیان، اکنون دریافت ویزای تحصیلی بهترین و ساده ترین راه محسوب می شود.

مزایای تحصیل در خارج

بدون شک تحصیل در کشور های پیشرفته با توجه به سطح بالای آموزش دارای اعتبار بسیار بیشتری در سراسر دنیاست و برای ورود به کار مناسب تر!

اگر به رشته خود علاقه دارید و قصد دارید آن را در  بالا ترین سطح ادامه دهید،‌بدون شک دریافت ویزای تحصیلی بهترین و تنها ترین گزینه است!

با تحصیل در خارح از کشور به اجبار شروع به یادگیری یک یا چند زبان خواهید کرد که نقش بسیار مهمی در آینده شغلی و پیشرفت شما خواهد داشت.

با تحصیل در خارج از کشور، فرهنگ و رسوم و سبک جدید زندگی را تجربه خواهید کرد و این میتواند از بهترین تجربه های درسی و زندگی شما باشد!

تحصیل در امریکا

تحصیل در امریکا

سیستم آموزشی کشور امریکا از بهترین سیستم های آموزشی دنیا است. دانشگاه ها و مراکز آموزشی امریکا بالاترین سطح را در بین مراکز جهان دارا دارا می باشد. مدارک تحصیلی صادر شده از دانشگاه های امریکا در تمامی کشور ها تایید شده می باشد.

هزینه تحصیل در امریکا

وام‌های کم بهره تضمین شده از طرف دولت فدرال، کمک هزینه‌های بلاعوض و انواع بورس‌های تحصیلی از مهمترین راه‌های تامین شهریه دانشجویان دانشگاه‌های آمریکا محسوب می‌شوند. در سال ۲۰۰۷، ارزان‌ترین شهریه سالیانه از آن کالج ایالتی دالتون در ایالت جورجیا ( ۲٬۰۴۸ دلار شهریه دانشجوی بومی تمام وقت در سال) و گران‌ترین شهریه متعلق به دانشگاه جرج واشنگتن (۳۷٬۸۲۰ دلار در سال برای دانشجویان مقطع کارشناسی) بود.

  • لیست شهریه دانشگاه های امریکا

تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا همانند امریکا در بالاترین سطح جهان قرار دارد. تجربه تحصیل عالی با درآمد مناسب و آغاز راهی برای آینده ای درخشان همه ساله دانشجویان زیادی را از سراسر دنیا برای تحصیل راهی کانادا میکند. 

هزینه تحصیل در کانادا

هزینه تحصیل در کانادا بستگی به استان محل تحصیل دارد. هزینه تحصیل در استان اونتاریو معمولا بالاتر از سایر استان هاست و هزینه تحصیل در کبک کمتر از استان های دیگر کانادا می باشد. 

دوره زبان: هزینه هر ترم چهار ماهه زبان حدود ۵ تا ۶ هزار دلار

دوره کالج: هزینه تحصیل برای هر ترم چهار ماهه حدود هفت هزار دلار است

  • لیست شهریه دانشگاه های کانادا
 تحصیل پزشکی
Client Logo
تحصیل پزشکی در آمریکا تحصیل پزشکی در آمریکا

این راه بسیار طولانی و سخت است اما برای کسانی که قصد تحصیل پزشکی را دارند بسیار امن می باشد و به آنان فرصت رسیدن به شغل دلخواهی که موجب افتخار آنان باشد را می دهد. بسیاری افراد علت تحصیل در این کشور را ورود به آمریکا و اخذ اقامت و تابعیت می دانند. که البته راهی صحیح و برتر نسبت به روش های دیگر مثل اخذ ویزای کار ، سرمایه گذاری و ثبت شرکت آمریکا می باشد!

Client Logo
تحصیل پزشکی در کانادا

امکان تحصیل در دوره پزشکی در کانادا برای متقاضیان بین المللی جود دارد ولی با توجه به ظرفیت کم دانشگاه های کانادا ورود به رشته پزشکی کانادا دشوار میباشد. برای ورود به دوره پزشکی باید متقاضی دارای مدرک لیسانس یا معادل آن بوده و در آزمون پزشکی شرکت کند. . ۱۷ دانشگاه در کانادا دوره های پزشکی در کانادا را ارایه میکنند. گذراندن آزمون ام کت Medical College Admission Test یکی از پیش شرط های ورود به دوره پزشکی در کانادا خواهد بود.

  • تحصیل پزشکی در امریکا
  • تحصیل پزشکی در کانادا

مشاوره تحصیلی رایگان

با تکمیل فرم مشاوره پارسه،‌ کارشاناسان ما وضعیت و شانس شما برای دریافت ویزای تحصیلی  امریکا یا کانادا بررسی و بهترین و سریع ترین راه پیش روی شما قرار خواهند داد!